Szkoła w Iłownicy Przedszkole w Iłownicy Galeria Kontakt Szkoła w Iłownicy Zespół Szkolno-Przedszkolny w Iłownicy Zespół Szkolno-Przedszkolny w Iłownicy Przedszkole w Iłownicy Przedszkole w Iłownicy Galeria Kontakt
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Iłownicy
Znajdujesz się tutaj: Szkoła Strona główna

Strefa ucznia

 
 
Przykładowe zestawy pytań egzaminacyjnych na kartę rowerową
Dla uczniów ubiegajacych się o kartę rowerową zamieszczamy przykładowe zestawy pytań, które pomogą przygotować się do teoretycznego egzaminu na karte rowerową. Pytania dotyczą tematyki ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy, znajomości znaków drogowych, pierwszeństwa na skrzyżowaniu, zachowania wobec pieszych, wyposażenie roweru i wielu innych zagadnień z którymi spotykamy się podczas korzystania z dróg. Przykładowe zestawy pytań egzaminacyjnych:
 
 
Turniej Wiedzy Pożarniczej
Poniżej zamieszczone zostały dodatkowe materiały dla uczniów przygotowujących się do gminnego konkursu wiedzy pożarniczej:
baza pytań;
- przykładowy zestaw pytań eliminacyjnych;
- zestaw pytań do eliminacji ustnych
 
Łamigłówki logiczne
Przygotowując się do gminnego konkursu "Logiczne myslenie" warto też przejrzeć zadania ze strony Centrum Edukacji Szkolnej - archiwum testów.
 
 
 
Portale edukacyjne 
Zapraszamy wszystkich uczniów klas IV – VII do zapoznania się z edukacyjnymi portalami celem poszerzenia swoich umiejętności:
 
 
 
Zagadki logiczne, zadania matematyczne i łamigłówki
 
Zapraszamy wszystkich uczniów klas I – III do zapoznania się z ponizszymi zadaniami celem poszerzenia swoich umiejętności.
 
 
Blogi utworzone przez uczniów naszej szkoły:
 
Autorzy: Dominika Osinczuk i Agata Kieczka - 
 
Autorzy: Klaudia Szczypka i Julia Sokołowska -  
 
Autorzy: Łukasz Ćmok i Wojciech Janota - opracowaniezspilownica.blogspot.com/
 
Autorzy: Wojciech Janota, Mateusz Ćmok, Kacper Jasiński -