Szkoła w Iłownicy Przedszkole w Iłownicy Galeria Kontakt Szkoła w Iłownicy Zespół Szkolno-Przedszkolny w Iłownicy Zespół Szkolno-Przedszkolny w Iłownicy Przedszkole w Iłownicy Przedszkole w Iłownicy Galeria Kontakt
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Iłownicy
Znajdujesz się tutaj: Szkoła Strona główna

Ogłoszenia dla rodziców

 
 
Drodzy Rodzice uczniów ZSP  w Iłownicy!
Zgodnie ze zmianami w prawie oświatowym w naszej szkole obowiązuje Procedura zwalniania uczniów z zajęć wychowania fizycznego.
Aby zwolnić dziecko z zajęć wychowania fizycznego należy złożyć do dyrektora opinie lekarza wraz z wnioskiem rodzica.
 
  
 
Ważne Informacje
2. Dyrektor przypomina, że usprawiedliwienia godzin opuszczonych uczeń jest zobowiązany przedłożyć w ciągu 7 dni wychowawcy od powrotu dziecka na zajęcia oraz podać powód nieobecności.
3. Każdy uczeń musi mieć założony zeszyt do  korespondencji.
4. Bardzo prosimy nie parkować na drodze do domu nauczyciela.
5. Darmowe podręczniki - są własnością szkoły, powinny być oprawione, szanowane. Rodzice ponoszą odpowiedzialność finansową za zniszczenie podręczników - brak płyty to także zniszczony podrecznik.
  
  
 
Aby głowa była pełna mądrości,
brzuszek musi być pełny zdrowych pyszności!
Przed dziećmi nowy rok szkolny, a w nim wyzwania, obowiązki, zadania. Czego potrzeba, aby dziecko podołało pracy, którą musi wykonać? Można byłoby długo wymieniać czynniki wpływające na efektowność uczenia się, ale chcę skupić się na jednym, a mianowicie zdrowym i wartościowym posiłku. Dziecko, które nie zjadło śniadania, nie jest w stanie prawidłowo uczyć się. Znaczna część jego mózgu śpi, czekając na przebudzenie odżywczym zastrzykiem energii z posiłku. Ze smutkiem muszę stwierdzić, iż wielu uczniów przyznaje, że nie zjada w domu śniadania. Część dzieci nie ma przygotowanego również drugiego śniadania.
 
Ceny posiłków
Cały obiad kosztuje 3,20 zł
Zupa kosztuje 1 zł
Drugie danie kosztuje 2,20zł