Ogłoszenia dla rodziców

Drodzy Rodzice uczniów ZSP  w Iłownicy!
Zgodnie ze zmianami w prawie oświatowym w naszej szkole obowiązuje Procedura zwalniania uczniów z zajęć wychowania fizycznego.
Aby zwolnić dziecko z zajęć wychowania fizycznego należy złożyć do dyrektora opinie lekarza wraz z wnioskiem rodzica.

ZEBRANIA RODZICÓW
14 września 2017 roku - o godz. 17:30
28 listopada 2017 roku - o godz. 16:30
16 stycznia 2018 roku - o godz. 17:00
23 kwietnia 2018 roku - o godz. 16:00

Konsultacje
Indywidualne konsultacje po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu z nauczycielem.

Ważne Informacje
1. W razie potrzeby zwolnienia uczniów z pierwszej lub ostatniej lekcji (z powodu nieobecności nauczyciela np. choroba, wycieczki, zawody) uczniowie dostaną informację przynajmniej dzień wcześniej do zeszytu korespondencji. Informacja ta musi być podpisana przez rodzica. W przypadku lekcji pierwszej prosimy o dopilnowanie, żeby uczniowie nie przychodzili do szkoły wcześniej tylko na wyznaczoną lekcję. W razie nie podpisania informacji przez rodzica uczeń pozostaje w szkole do czasu ukończenia lekcji wg planu.
2. Dyrektor przypomina, że usprawiedliwienia godzin opuszczonych uczeń jest zobowiązany przedłożyć w ciągu 7 dni wychowawcy od powrotu dziecka na zajęcia.
3. Każdy uczeń musi mieć założony zeszyt do  korespondencji.
4. Bardzo prosimy nie parkować na drodze do domu nauczyciela.

Aby głowa była pełna mądrości,
brzuszek musi być pełny zdrowych pyszności!
Przed dziećmi nowy rok szkolny, a w nim wyzwania, obowiązki, zadania. Czego potrzeba, aby dziecko podołało pracy, którą musi wykonać? Można byłoby długo wymieniać czynniki wpływające na efektowność uczenia się, ale chcę skupić się na jednym, a mianowicie zdrowym i wartościowym posiłku. Dziecko, które nie zjadło śniadania, nie jest w stanie prawidłowo uczyć się. Znaczna część jego mózgu śpi, czekając na przebudzenie odżywczym zastrzykiem energii z posiłku. Ze smutkiem muszę stwierdzić, iż wielu uczniów przyznaje, że nie zjada w domu śniadania. Część dzieci nie ma przygotowanego również drugiego śniadania.

Ceny posiłków
Cały obiad kosztuje 3,20 zł