Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2019/2020

Międzyszkolne zawody sportowe
w sztafetowych biegach przełajowych
W dniu 20.09 odbyły się międzyszkolne zawody sportowe w sztafetowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych: młodsza chłopcy i dziewczęta  (z klas 5 i 6) oraz starsza  chłopcy (klasy 6 i 7).
Najlepiej zaprezentowały się dziewczynki z młodszej grupy zajmując miejsce tuż za podium z czasem całej sztafety 21'09 (każda z uczennic biegła na dystansie 800m).
Chłopcy, zarówno grupa starsza jak i młodsza osiągnęła szóste miejsce. Warto podkreślić że młodsi nasi reprezentanci byli wolniejsi od starszych kolegów zaledwie o jedną minutę osiągając czas sztafety 25'22sek (klasy 8i7 przybiegły na metę w czasie 24'17sek)
Składy reprezentacji szkoły:
Grupa starsza chłopców: Dawid F., Krzysztof J., Szymon G., Igor T., Olaf G., Bartosz W.
Grupa młodsza:
Chłopcy: Mikołaj D., Fabian W., Szymon S., Paweł J ., Miłosz J., Bartek Sz.
Dziewczyny: Nadia S., Julia H., Marta J., Klaudia S., Patrycja Z.