Dyskoteka klasy IV-VII [9.10.2017]

W środę tj. 11 października po zajęciach szkolnych odbędzie się dyskoteka szkolna dla uczniów klas IV - VII.

Szkoła na wesoło - dzień kibica [6.10.2017]

W środę, tj 11 października w naszej szkole odbędzie się już drugi dzień z cyklu szkoła na wesoło. Przychodzimy do szkoły ubrani w stroje piłkarskie, z gadżetami kibica - czapki, szaliki, peruki. Uczeń nie biorący udziału przychodzi w mundurku.

Znak solidarności [3.10.2017]

W piątek tj. 6 października przychodzimy do szkoły ubrani w stroje koloru zielonego na znak solidarności z osobami cierpiącymi na mózgowe porażenie dziecięce.

Koniec zbiórki surowców [29.09.2017]

Zbiórka makulatury i butelek PET jest już zakończona. Prosimy już nie przywozić surowców do szkoły. Następna zbiórka zostanie ogłoszona.

Rada Rodziców - wpłaty [21.19.2017]

W roku szkolnym 2017/2018 Rada Rodziców proponuje składkę w wysokości 50zł, jeśli do szkoły uczęszcza jedno dziecko. Jeśli dwoje dzieci to na pierwsze dziecko - 40zł, a na drugie 30zł. W przypadku jeśli do szkoły uczęszcza więcej niż dwoje dzieci każde kolejne jest zwolnione ze składki. Wpłaty można dokonywać bezpośrednio na konto bankowe lub w sekretariacie szkoły. Za wszystkie wpłaty bardzo dziękujemy.
<< poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | następna >>