Konkurs logiczne myślenie [15.01.2019]

Zapraszamy uczniów klas 4-8 do udziału w płatnym konkursie - Logiczne myślenie. szczegóły >>

Kalendarz [8.01.2019 r.]

Rada rodziców razem z gronem pedagogicznym zapraszają do zakupu kalendarza szkolnego na rok 2019. Kwota minimalna kalendarza to 10 zł. Kalendarze można nabywać w sekretariacie oraz w czasie zebrania rodziców przewidzianego na 16 stycznia. Można zamówić zdjęcia z kalendarza. Koszt jednego zdjęcia to 2,50 zł, chętni proszeni są o kontakt z wychowawcą.

Jasełka dla rodziców [2.01.2019 r.]

Grono pedagogiczne razem z uczniami serdecznie zapraszają na jasełka, które odbędą się 16 stycznia 2019 roku o godzinie 18:00 na sali gimnastycznej. Dochód z jasełek przeznaczony będzie na funkcjonowanie stacjonarnego Hospicjum św. Jana Pawła II w Bielsku – Białej oraz na potrzeby samorządu.

Dyskoteka karnawałowa [7.01.2019 r.]

W środę 9 stycznia 2019 r. od godziny 13.00 do 15.00 (po zajęciach lekcyjnych) odbędzie się dyskoteka karnawałowa dla klas IV - VIII. Zachęcamy, by w tym dniu dzieci z okazji trwającego karnawału oraz obchodzonego w poniedziałek 7 stycznia Dnia dziwaka zamiast mundurka założyły dowolne przebranie.

Zapisy na zimowisko [3.01.2019 r.]

Zainteresowane osoby zimowiskiem proszone są o zabranie zgód od wychowawcy klasy lub kierownika zimowiska.