Świetlica opiekuńczo-wychowawcza [24.11.2017]

Świetlica opiekuńczo - wychowawcza "Świetliki" zaprasza dzieci w wieku od 6 do 18 lat na zajęcia. Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek od godziny 14:00 do 17:30. Oferujemy: gry, zabawy, zajęcia sportowe, plastyczne oraz atrakcyjne wycieczki i ciekawe wyjazdy w ferie zimowe i wakacje. Zajęcia rozpoczynają się od posiłku na stołówce szkolnej. Wychowawcy serdecznie zapraszają na zajęcia.

"Czy to wczoraj, czy to dziś - dzieciom jest potrzebny miś" [21.11.2017]

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszej szkole misie też będą miały święto, dlatego prosimy wszystkich uczniów o przyniesienie swoich pluszowych przytulanek na czwartek 23 listopada. Piątek 24 listopada będzie dniem bez mundurka. Przychodzimy ubrani w misiowe kolory (brązowy, biały), zakładamy misiowe stroje, malujemy buzię na misiowo. Zapraszamy także do udziału w konkursie na największego i najmniejszego misia.

Zbiórka makulatury i butelek PET [10.11.2017]

Zapraszamy do aktywnego udziału w drugiej zbiórce makulatury i butelek PET, która będzie trwała od 14 do 24 listopada 2017 roku. Pieniądze zasilą książeczki klasowe.

Warsztaty robotyki w GOK Jasienica [10.11.2017]

Zapraszamy na pokazowe warsztaty konstruowania i programowania robotów Lego Education. Zajęcia odbędą się 22 listopada 2017 r. (środa), w godz. od 17.00 do 18.30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Jasienicy (ul. Modrzewiowa 1360). Wiek uczestników od 7 do 10 lat. Warsztaty bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona! Zapisy oraz dodatkowe informacje w GOK Jasienica, tel. 33 821 20 56. Możliwość prowadzenia warsztatów cyklicznie, po zebraniu grupy uczestników (20 zł/osoba za zajęcia). Warsztaty przeprowadzi Misja Robot, http://www.misjarobot.pl

Kolorowy dzień [6.11.2017]

W czwartek przychodzimy do szkoły ubrani w stroje wojskowe. Mogą to być tylko spodnie lub bluzka, może też być czapka wojskowa. Jeśli ktoś nie ma to przychodzi w mundurku.
<< poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | następna >>