Koniec zbiórki surowców [29.09.2017]

Zbiórka makulatury i butelek PET jest już zakończona. Prosimy już nie przywozić surowców do szkoły. Następna zbiórka zostanie ogłoszona.

Rada Rodziców - wpłaty [21.19.2017]

W roku szkolnym 2017/2018 Rada Rodziców proponuje składkę w wysokości 50zł, jeśli do szkoły uczęszcza jedno dziecko. Jeśli dwoje dzieci to na pierwsze dziecko - 40zł, a na drugie 30zł. W przypadku jeśli do szkoły uczęszcza więcej niż dwoje dzieci każde kolejne jest zwolnione ze składki. Wpłaty można dokonywać bezpośrednio na konto bankowe lub w sekretariacie szkoły. Za wszystkie wpłaty bardzo dziękujemy.

Programy [19.09.2017]

Od drugiego października ruszają w naszej szkole programy "Szklanka mleka" i "Owoce i warzywa w szkole". Są to programy adresowane do dzieci klas I - V.

Zbiórka surowców [18.09.2017]

Od 21 do 28 września będzie przy szkole kontener do którego można wkładać zważone paczki makulatury. Natomiast paczki butelek PET wkładamy do worków Big-Bag.

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej [7.09.2017]

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Iłownicy ogłasza nabór do Drużyny Młodzieżowej. Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas! szczegóły >>