Zbiórka makulatury i butelek PET - podsumowanie [9.10.2018]

Dziękujemy za aktywny udział w zbiórce surowców wtórnych.

Zbiórka zużytych telefonów komórkowych [3.10.2018]

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w IX edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej, pod hasłem: „Oddaj zużyty telefon komórkowy”. Do 9 listopada 2018r. zbieramy zużyte telefony komórkowe bez baterii. Stan techniczny telefonów nie ma żadnego znaczenia. Telefon nie musi być sprawny i może być uszkodzony bądź w częściach. Zużyte telefony można oddać u wychowawcy klasy lub u pani Marioli Białek.

Konkurs na najpiękniejszy różaniec [3.10.2018]

Zapraszamy wszystkich uczniów klas I - IV do udziału w konkursie na najpiękniejszy różaniec. Różańce wykonane z dowolnego, trwałego materiału bardzo proszę oddawać u pani Marioli Białek do 22 października. Na wszystkich uczestników konkursu czekają nagrody.

Akcja Pola Nadziei 2018/2019 [3.10.2018]

Zachęcamy do udziału w akcji Pola Nadziei. W październiku zbieramy cebulki żonkili, które można oddać u wychowawcy lub u pani Marioli Białek.

Wybory Samorządu Szkolnego [6.09.2018]

Wybory uczniów do Samorządu Szkolnego odbędą się 17 września. Kandydaci do S.U. proszeni są o przygotowanie plakatów i zawieszenie ich na gazetkę.
<< poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | następna >>