Znak solidarności [3.10.2017]

W piątek tj. 6 października przychodzimy do szkoły ubrani w stroje koloru zielonego na znak solidarności z osobami cierpiącymi na mózgowe porażenie dziecięce.

Rada Rodziców - wpłaty [21.19.2017]

W roku szkolnym 2017/2018 Rada Rodziców proponuje składkę w wysokości 50zł, jeśli do szkoły uczęszcza jedno dziecko. Jeśli dwoje dzieci to na pierwsze dziecko - 40zł, a na drugie 30zł. W przypadku jeśli do szkoły uczęszcza więcej niż dwoje dzieci każde kolejne jest zwolnione ze składki. Wpłaty można dokonywać bezpośrednio na konto bankowe lub w sekretariacie szkoły. Za wszystkie wpłaty bardzo dziękujemy.

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej [7.09.2017]

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Iłownicy ogłasza nabór do Drużyny Młodzieżowej. Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas! szczegóły >>

Zajęcia sportowe [7.09.2017]

W poniedziałek odbędą się pierwsze zajęcia sportowe dla chłopców w godzinach od 14:25 do 15:10, a w następnym tygodniu dla dziewczyn.

Wybory Samorządu Szkolnego [31.08.2017]

Wybory uczniów do Samorządu Szkolnego odbędą się 12 września, będziemy też wybierać nowego opiekuna. Kandydaci do S.U. proszeni są o przygotowanie plakatów i zawieszenie ich na gazetkę.
<< poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna >>