Statuty - nowe dokumenty [30.11.2017]

W zakładce bip pojawiły się nowe dokumenty - statut szkoły podstawowej, statut przedszkola oraz statut Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.

Kiermasz świąteczny [27.11.2017]

Serdecznie zapraszamy na kiermasz świąteczny, który rozpocznie się podczas zebrania z rodzicami we wtorek, tj. 28 listopada i potrwa około 2 tygodnie.

Dyskoteka klasy IV-VII [24.11.2017]

Zapraszamy uczniów klas 4-7 na dyskotekę andrzejkową, która odbędzie się w czwartek 30 listopada od godziny 13.00 do 15.00. Podczas dyskoteki będzie można kupić picie oraz coś słodkiego.

Świetlica opiekuńczo-wychowawcza [24.11.2017]

Świetlica opiekuńczo - wychowawcza "Świetliki" zaprasza dzieci w wieku od 6 do 18 lat na zajęcia. Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek od godziny 14:00 do 17:30. Oferujemy: gry, zabawy, zajęcia sportowe, plastyczne oraz atrakcyjne wycieczki i ciekawe wyjazdy w ferie zimowe i wakacje. Zajęcia rozpoczynają się od posiłku na stołówce szkolnej. Wychowawcy serdecznie zapraszają na zajęcia.

"Czy to wczoraj, czy to dziś - dzieciom jest potrzebny miś" [21.11.2017]

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszej szkole misie też będą miały święto, dlatego prosimy wszystkich uczniów o przyniesienie swoich pluszowych przytulanek na czwartek 23 listopada. Piątek 24 listopada będzie dniem bez mundurka. Przychodzimy ubrani w misiowe kolory (brązowy, biały), zakładamy misiowe stroje, malujemy buzię na misiowo. Zapraszamy także do udziału w konkursie na największego i najmniejszego misia.
<< poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | następna >>