Zakup flagi [31.10.2018]

Okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości chcemy udekorować naszą okolicę w piękne, ojczyste barwy. Zapraszamy do zakupu flagi i wywieszenia jej z okazji Święta Niepodległości. Flagę Polski będzie można zakupić w Przedszkolu za kwotę 8 zł(cena bez marży). Zapraszamy do udziału w przedsięwzięciu!

Dni bez mundurka [29.10.2018]

W ramach projektu edukacyjnego realizowanego w naszej szkole - 11 listopad - Narodowe Święto Niepodległości będą organizowane 3 dni bez mundurka. Harmonogram: 5 listopad – barwy biało-czerwone, 7 listopad – barwy wojskowe. Natomiast 9 listopada wszyscy uczniowie przychodzą do szkoły ubrani w strój galowy obowiązkowo.

Zaproszenie - Zabawa andrzejkowa [17.10.2018]

Dyrekcja oraz Rada Rodziców serdecznie zaprasza na zabawę andrzejkową, która odbędzie się 17 listopada w Sali OSP Iłownica. Wstęp to 30 zł od osoby. W cenie biletu darmowa kawa oraz ciastko. Imprezę poprowadzi Dj Malik. Na miejscu będzie możliwość zakupienia ciepłych dań. Będzie także dostępny bufet. Podczas zabawy andrzejkowej będzie zorganizowana loteria fantowa. Bilety do nabycia od 19.10.2018 r. w sekretariacie szkoły lub w sklepie obok strażnicy w Iłownicy. Serdecznie zapraszamy.

Bieg szkolny - 100 osób na 100 lat [16.10.2018]

Planujemy zorganizować w najbliższym czasie (prawdopodobnie 22.10 poniedziałek w godzinach 10.30-11.30) Bieg Szkolny - 100 osób na 100 lat Niepodległości. Chcemy zebrać minimum stu śmiałków – dzieci i dorosłych, którzy pokonają wyznaczony dystans trasy uliczkami Iłownicy (wg kategorii wiekowych). Pragniemy zachęcić Państwa do udziału w tym wydarzeniu – taka okazja zdarza się raz na 100 lat! Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. Prosimy o zgłaszanie chęci udziału u wychowawców klas i nauczycieli wf, a szczegóły biegu podamy w ciągu kilku dni. Serdecznie zapraszamy, również osoby dopingujące biegaczy:). Organizatorzy

Każda złotówka na wagę życia - zbiórka zakrętek [10.10.2018]

Zapraszamy do aktywnego udziału w zbiórce zakrętek dla Marysi Heller oraz Szymona Stawiarski. Prosimy o ważenie zakrętek i przekazywanie ich wychowawcą. W zakładce szkolne akcje będziemy na bieżąco aktualizować zestawienie zebranych zakrętek. szczegóły >>