Zebranie Rodziców [12.01.2018]

Przypominamy o zmianie daty zebrania, które odpędzie się we wtorek, tj.16 stycznia o godzinie 17:00.

Kiermasz świąteczny [7.01.2018]

W grudniu w naszej szkole został zorganizowany kiermasz świąteczny. Dzięki pomocy rodziców, uczniów oraz pracowników szkoły udało się nam przygotować piękne stroiki, świeczniki, bombki, kartki świąteczne i wiele innych dekoracji, które przyozdobiły nasze domy w czasie świąt. Kwota, którą udało nam się zebrać tj. 1777 zł została wpłacona na książeczkę SKO Samorządu Uczniowskiego. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania kiermaszu. Zapraszamy do udziału w kolejnych kiermaszach organizowanych w naszej szkole.

Harmonogram zimowiska [2.01.2018]

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem zimowiska szkolnego, które odbędzie się w dniach od 29 stycznia do 2 lutego. szczegóły >>

Życzenia świąteczne [18.12.2017]

Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych wyjątkowych chwil w rodzinnej atmosferze oraz wiele radości i optymizmu, a w 2018 roku samych sukcesów i wszelkiej pomyślności.

Informacja o zimowisku [18.12.2017]

W dniach od 29 stycznia do 2 lutego wzorem lat ubiegłych nauczyciele naszej szkoły organizują zimowisko dla dzieci w godzinach od 8:00 do 13:00. W programie planujemy m. in.: wyjazd na basen i łyżwy, kino, kulig z pieczeniem kiełbasy, zajęcia sportowe i wiele innych atrakcji. Szczegółowy plan zimowiska zostanie podany w późniejszym terminie.
<< poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | następna >>