Szkoła w Iłownicy Przedszkole w Iłownicy Galeria Kontakt Szkoła w Iłownicy Zespół Szkolno-Przedszkolny w Iłownicy Zespół Szkolno-Przedszkolny w Iłownicy Przedszkole w Iłownicy Przedszkole w Iłownicy Galeria Kontakt
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Iłownicy
Znajdujesz się tutaj: Szkoła Strona główna Aktualności

Aktualności

Zajęcia sportowe [7.09.2017]

W poniedziałek odbędą się pierwsze zajęcia sportowe dla chłopców w godzinach od 14:25 do 15:10, a w następnym tygodniu dla dziewczyn.

Zarząd Klubu Sportowego „Spójnia” Landek [5.09.2017]

Zarząd Klubu Sportowego „Spójnia” Landek zaprasza wszystkie chętne dzieci do uczestnictwa w treningach, turniejach oraz meczach mistrzowskich. szczegóły >>

Wybory Samorządu Szkolnego [31.08.2017]

Wybory uczniów do Samorządu Szkolnego odbędą się 12 września, będziemy też wybierać nowego opiekuna. Kandydaci do S.U. proszeni są o przygotowanie plakatów i zawieszenie ich na gazetkę.

Fundacja na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych "POMÓŻ I TY" [31.08.2017]

Od 1 września rusza akcja „Szkoło Pomóż i Ty” 2017/2018. Tegoroczna akcja ma na celu pomoc 17-letniej Oliwii Kielusiak, która pomimo przepukliny oponowo-rdzeniowej i niedowładu kończyn dolnych jest aktywną i wzorową uczennicą z pasjami. Z uwagi na jej stan zdrowia fizycznego niezbędne jest zapewnienie jej systematycznej rehabilitacji wspomagającej dalszy rozwój i sprawność. Pasją Oliwii są sporty i taniec. Specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny tj. aktywny, sportowy wózek inwalidzki oprócz rehabilitacji ułatwi Oliwii realizacją jej pasji poprzez udział w kursach tańca i zawodach sportowych. Koszt takiego sprzętu to około 15000 zł, dlatego od ofiarności i wrażliwości ludzi zależeć będzie ułatwienie Oliwii spełnienia marzeń o uprawianiu sportu.

Zbiórka zużytych baterii [25.08.2017]

W tym roku szkolnym nie będziemy zbierać zużytych baterii. Można je oddać w bibliotece publicznej oraz sklepie Intermarche w Chybiu.
<< poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | następna >>
Wyświetlono 26 do 30 aktualności z 34 znalezionych.