Każda złotówka na wagę życia - zbiórka zakrętek [10.10.2018]

Zapraszamy do aktywnego udziału w zbiórce zakrętek dla Marysi Heller oraz Szymona Stawiarski. Prosimy o ważenie zakrętek i przekazywanie ich wychowawcą. W zakładce szkolne akcje będziemy na bieżąco aktualizować zestawienie zebranych zakrętek. szczegóły >>

Akcja Pola Nadziei 2018/2019 [3.10.2018]

Zachęcamy do udziału w akcji Pola Nadziei. W październiku zbieramy cebulki żonkili, które można oddać u wychowawcy lub u pani Marioli Białek.

Wybory Samorządu Szkolnego [6.09.2018]

Wybory uczniów do Samorządu Szkolnego odbędą się 17 września. Kandydaci do S.U. proszeni są o przygotowanie plakatów i zawieszenie ich na gazetkę.

Fundacja na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych "POMÓŻ I TY" [6.09.2018]

Od 6 września rusza akcja „Szkoło Pomóż i Ty” 2018/2019. Tegoroczna akcja ma na celu pomoc 15-letniemu Łukaszowi Flis, który pomimo dziecięcego porażenia mózgowego niweluje wzmożone napięcie mięśniowe poprzez ćwiczenia i intensywną rehabilitację wpisaną w jego codzienne życie. Specjalistyczne rowery wspomagające pracę mięśni nóg tj. trójkołowy elektryczny i stacjonarny typu Orbitek, oprócz rehabilitacji ułatwią wypracowanie stabilnego chodu. Koszt sprzętu to około 10000 zł, dlatego od ofiarności i wrażliwości ludzi zależeć będzie ułatwienie Łukaszowi utrzymania równowagi i prawidłowego chodu. Koszt cegiełki wynosi 2 zł, będą je rozprowadzać szkolni wolontariusze.

Obiad [29.08.2018]

Od 3 do 5 września będą odbywać się zapisy uczniów na obiad. Każdy uczeń, który chce jeść w szkole obiad musi ten fakt zgłosić u pani intendentki. W tym roku szkolnym będą dwie przerwy obiadowe. Obiad dla uczniów będzie wydawany od poniedziałku 10 września na 2 przerwach obiadowych według podziału na grupy.