Kiermasz świąteczny [7.01.2018]

W grudniu w naszej szkole został zorganizowany kiermasz świąteczny. Dzięki pomocy rodziców, uczniów oraz pracowników szkoły udało się nam przygotować piękne stroiki, świeczniki, bombki, kartki świąteczne i wiele innych dekoracji, które przyozdobiły nasze domy w czasie świąt. Kwota, którą udało nam się zebrać tj. 1777 zł została wpłacona na książeczkę SKO Samorządu Uczniowskiego. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania kiermaszu. Zapraszamy do udziału w kolejnych kiermaszach organizowanych w naszej szkole.

Życzenia świąteczne [18.12.2017]

Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych wyjątkowych chwil w rodzinnej atmosferze oraz wiele radości i optymizmu, a w 2018 roku samych sukcesów i wszelkiej pomyślności.

Informacja o zimowisku [18.12.2017]

W dniach od 29 stycznia do 2 lutego wzorem lat ubiegłych nauczyciele naszej szkoły organizują zimowisko dla dzieci w godzinach od 8:00 do 13:00. W programie planujemy m. in.: wyjazd na basen i łyżwy, kino, kulig z pieczeniem kiełbasy, zajęcia sportowe i wiele innych atrakcji. Szczegółowy plan zimowiska zostanie podany w późniejszym terminie.

Akcja "Pola Nadziei" [4.12.2017]

Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne w Bielsku-Białej 16 października 2017 r. zainaugurowało już 14. edycję akcji Pola Nadziei. Program skierowany jest do uczniów wszystkich typów szkół i placówek oświatowych. Jego celem jest przede wszystkim uwrażliwienie młodego pokolenia na potrzeby chorych i cierpiących ludzi. szczegóły >>

Dzień Pluszowego Misia

W piątek 24 listopada szkolnym bohaterem był miś! I ten mały i ten duży…, różowy, brązowy, zielony…gruby i chudy. W tym dniu Samorząd Uczniowski zorganizował misiową wystawę oraz konkurs na największego i najmniejszego misia, w którym wzięli udział wszyscy młodsi i starsi uczniowie. Każdy przyniósł swoje ulubione pluszaki. Największy miś należał do Rebeki Sadlik z klasy pierwszej, zaś najmniejszy do Julianny Sikory z klasy IV. Dzieci z klas I-III wysłuchały bajek czytanych przez starsze koleżanki. W ten szary, listopadowy dzień w naszej szkole było przytulnie i misiowo.
<< poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna >>