Konkurs na najpiękniejszy różaniec [10.10.2017]

Zachęcam wszystkich uczniów klas I - III do udziału w konkursie na najpiękniejszy różaniec. Różańce, wykonane z różnych materiałów można przynosić do końca października i oddać u pani Marioli Białek lub u wychowawcy klasy.

Zbiórka cebulek żonkili [10.10.2017]

W październiku, włączając się w akcję Pola Nadziei, zbieramy cebulki żonkili. Przyniesione cebulki proszę oddać u pani Marioli Białek lub u wychowawcy klasy.

Dyskoteka klasy IV-VII [9.10.2017]

W środę tj. 11 października po zajęciach szkolnych odbędzie się dyskoteka szkolna dla uczniów klas IV - VII.

Szkoła na wesoło - dzień kibica [6.10.2017]

W środę, tj 11 października w naszej szkole odbędzie się już drugi dzień z cyklu szkoła na wesoło. Przychodzimy do szkoły ubrani w stroje piłkarskie, z gadżetami kibica - czapki, szaliki, peruki. Uczeń nie biorący udziału przychodzi w mundurku.

Znak solidarności [3.10.2017]

W piątek tj. 6 października przychodzimy do szkoły ubrani w stroje koloru zielonego na znak solidarności z osobami cierpiącymi na mózgowe porażenie dziecięce.
<< poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | następna >>