Informacja dla rodziców [19.03.2018]

W związku z zagrożeniami jakie płyną z sieci i dostępnością różnych gier komputerowych zwracamy się do Państwa z prośbą o większą czujność i monitorowanie stron i portali internetowych z jakich korzystają państwa dzieci.

Kiermasz wielkanocny [14.03.2017]

Od poniedziałku zapraszamy na kiermasz wielkanocny. Uzyskane pieniądze zasilą książeczkę Samorządu Szkolnego. W wielkim tygodniu na kiermaszu pojawią się wypieki - baranki, kurki.

Akcja charytatywna - dzieci z Tanzanii [7.03.2018]

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w zbiórkę charytatywną „Rafiki dla Afryki”. Dary zostały przekazane do Fundacji Rafiki, a 11 marca wysłane do Tanzanii.

Zbiórka makulatury i butelek PET [6.03.2018]

6 marca została zakończona zbiórka makulatury i butelek PET. Dziękujemy za aktywny udział w zbiórce.

Rekolekcje wielkopostne [1.03.2018]

Rekolekcje wielkopostne zostaną przeprowadzone w dniach 19 - 21 marca.
<< poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | następna >>