Dyskoteka andrzejkowa [23.11.2018]

Zapraszamy uczniów klas IV-VIII na dyskotekę andrzejkową, która odbędzie się w środę 28 listopada 2018 r. w godzinach od 13.00-15.00.

Góra Grosza [19.11.2018]

Akcja - "Góra Grosza" będzie trwała do 19 grudnia. w tym czasie prosimy uczniów o wrzucanie monet do słoików w swoich klasach. Wolontariuszy zapraszamy do segregowania i liczenia monet.

Akcja „Pola Nadziei” - Sadzenie cebulek żonkili [14.10.2018 r.]

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w październikową zbiórkę cebulek żonkili. Podarowane cebulki w listopadzie zostały posadzone przez uczniów klasy I do kamiennych donic znajdujących się przed naszą szkołą. Mamy nadzieję, że na wiosnę pięknie zakwitną i będą nie tylko ozdobą ale przypomną nam o udziale naszej szkoły w akcji „Pola Nadziei”. (żonkil w tej tradycji symbolizuje triumf poświęcenia nad egoizmem, miłości nad śmiercią).

Zebranie Rodziców [12.11.2018]

Serdecznie zapraszamy na zebranie rodziców 19 listopada 2018 roku.

Zakup flagi [31.10.2018]

Okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości chcemy udekorować naszą okolicę w piękne, ojczyste barwy. Zapraszamy do zakupu flagi i wywieszenia jej z okazji Święta Niepodległości. Flagę Polski będzie można zakupić w Przedszkolu za kwotę 8 zł(cena bez marży). Zapraszamy do udziału w przedsięwzięciu!
<< poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | następna >>