Góra Grosza [19.11.2018]

Akcja - "Góra Grosza" będzie trwała do 19 grudnia. w tym czasie prosimy uczniów o wrzucanie monet do słoików w swoich klasach. Wolontariuszy zapraszamy do segregowania i liczenia monet.

Akcja „Pola Nadziei” - Sadzenie cebulek żonkili [14.10.2018 r.]

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w październikową zbiórkę cebulek żonkili. Podarowane cebulki w listopadzie zostały posadzone przez uczniów klasy I do kamiennych donic znajdujących się przed naszą szkołą. Mamy nadzieję, że na wiosnę pięknie zakwitną i będą nie tylko ozdobą ale przypomną nam o udziale naszej szkoły w akcji „Pola Nadziei”. (żonkil w tej tradycji symbolizuje triumf poświęcenia nad egoizmem, miłości nad śmiercią).

Zebranie Rodziców [12.11.2018]

Serdecznie zapraszamy na zebranie rodziców 19 listopada 2018 roku.

Zaproszenie - Zabawa andrzejkowa [17.10.2018]

Dyrekcja oraz Rada Rodziców serdecznie zaprasza na zabawę andrzejkową, która odbędzie się 17 listopada w Sali OSP Iłownica. Wstęp to 30 zł od osoby. W cenie biletu darmowa kawa oraz ciastko. Imprezę poprowadzi Dj Malik. Na miejscu będzie możliwość zakupienia ciepłych dań. Będzie także dostępny bufet. Podczas zabawy andrzejkowej będzie zorganizowana loteria fantowa. Bilety do nabycia od 19.10.2018 r. w sekretariacie szkoły lub w sklepie obok strażnicy w Iłownicy. Serdecznie zapraszamy.

Bieg szkolny - 100 osób na 100 lat [16.10.2018]

Planujemy zorganizować w najbliższym czasie (prawdopodobnie 22.10 poniedziałek w godzinach 10.30-11.30) Bieg Szkolny - 100 osób na 100 lat Niepodległości. Chcemy zebrać minimum stu śmiałków – dzieci i dorosłych, którzy pokonają wyznaczony dystans trasy uliczkami Iłownicy (wg kategorii wiekowych). Pragniemy zachęcić Państwa do udziału w tym wydarzeniu – taka okazja zdarza się raz na 100 lat! Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. Prosimy o zgłaszanie chęci udziału u wychowawców klas i nauczycieli wf, a szczegóły biegu podamy w ciągu kilku dni. Serdecznie zapraszamy, również osoby dopingujące biegaczy:). Organizatorzy