Fundacja na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych "POMÓŻ I TY" [3.10.2018]

Szkolny klub wolontariatu przyłączył się do współpracy z fundacją na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych „POMÓŻ I TY”. Tegoroczna akcja miała na celu pomoc 15-letniemu Łukaszowi Flis, który pomimo dziecięcego porażenia mózgowego niweluje wzmożone napięcie mięśniowe poprzez ćwiczenia i intensywną rehabilitację wpisaną w jego codzienne życie. Specjalistyczne rowery wspomagające pracę mięśni nóg tj. trójkołowy elektryczny i stacjonarny typu Orbitek, oprócz rehabilitacji ułatwią wypracowanie stabilnego chodu. Koszt sprzętu to około 10000 zł, dlatego od ofiarności i wrażliwości ludzi zależeć będzie ułatwienie Łukaszowi utrzymania równowagi i prawidłowego chodu. Cena cegiełki wynosiła minimum 2 zł. Udało sie nam rozprowadzić 200 cegiełek i zebrać 426 zł. Dziękujemy członkom szkolnego klubu wolontariatu za pomoc w rozprowadzeniu cegiełek. Natomiast wszystkim darczyńcom dziękujemy za okazane zrozumienie i wsparcie.

Akcja Pola Nadziei 2018/2019 [3.10.2018]

Zachęcamy do udziału w akcji Pola Nadziei. W październiku zbieramy cebulki żonkili, które można oddać u wychowawcy lub u pani Marioli Białek.

Wybory Samorządu Szkolnego [18.09.2018]

17 września 2018r. odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu wzięli udział uczniowie klas od IV do VIII oraz nauczyciele, łącznie 99 osób. Po przeliczeniu głosów został wyłoniony nowy zarząd Samorządu Uczniowskiego: szczegóły >>

Wybory Samorządu Szkolnego [6.09.2018]

Wybory uczniów do Samorządu Szkolnego odbędą się 17 września. Kandydaci do S.U. proszeni są o przygotowanie plakatów i zawieszenie ich na gazetkę.

Fundacja na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych "POMÓŻ I TY" [6.09.2018]

Od 6 września rusza akcja „Szkoło Pomóż i Ty” 2018/2019. Tegoroczna akcja ma na celu pomoc 15-letniemu Łukaszowi Flis, który pomimo dziecięcego porażenia mózgowego niweluje wzmożone napięcie mięśniowe poprzez ćwiczenia i intensywną rehabilitację wpisaną w jego codzienne życie. Specjalistyczne rowery wspomagające pracę mięśni nóg tj. trójkołowy elektryczny i stacjonarny typu Orbitek, oprócz rehabilitacji ułatwią wypracowanie stabilnego chodu. Koszt sprzętu to około 10000 zł, dlatego od ofiarności i wrażliwości ludzi zależeć będzie ułatwienie Łukaszowi utrzymania równowagi i prawidłowego chodu. Koszt cegiełki wynosi 2 zł, będą je rozprowadzać szkolni wolontariusze.