"Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy" [4.04.2018]

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny zostanie zabrany z terenu szkoły we wtorek tj. 10 kwietnia koło południa. Bardzo prosimy jeśli jest taka możliwość przywieź sprzęt rano we wtorek.

"Razem dla dzieci" [3.04.2018]

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej "Razem dla dzieci" organizowanej przez ludzi dobrej woli.

Kradzież [29.03.2018]

W związku z kradzieżą urządzeń, baterii, tonerów, które zostały przyniesione na zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na rzecz naszej szkoły prosimy o czasowe wstrzymanie się z przywożeniem ich na teren szkoły. Jeśli ktoś posiada jakieś informacje prosimy zgłosić je do sekretariatu szkoły.

XII Szkolny Konkurs Znajomości Gwary Śląska Cieszyńskiego [26.03.2018]

Dnia 28 marca 2018 roku w naszej szkole odbędzie się kolejny konkurs gwary. Jak zawsze chętnych do udziału w nim nie brakuje. Zapraszamy wszystkich Rodziców, Członków Rodzin, Znajomych jak również przedstawicieli Rady Rodziców naszej szkoły do obejrzenia szkolnych potyczek młodych talentów. Konkurs rozpocznie się o godzinie 9. 45 na sali gimnastycznej. Serdecznie zapraszamy Organizatorzy !!!

"Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy" [20.03.2018]

W tym roku nasza szkoła dołączyła do akcji „Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy”. Akcja ma na celu podniesienie wśród dzieci i młodzieży świadomości ekologicznej oraz prawidłowego gospodarowania odpadami. Zbieramy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. szczegóły >>
<< poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna >>