Akcja „Pola Nadziei” - Sadzenie cebulek żonkili [14.10.2018 r.]

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w październikową zbiórkę cebulek żonkili. Podarowane cebulki w listopadzie zostały posadzone przez uczniów klasy I do kamiennych donic znajdujących się przed naszą szkołą. Mamy nadzieję, że na wiosnę pięknie zakwitną i będą nie tylko ozdobą ale przypomną nam o udziale naszej szkoły w akcji „Pola Nadziei”. (żonkil w tej tradycji symbolizuje triumf poświęcenia nad egoizmem, miłości nad śmiercią).

Zebranie Rodziców [12.11.2018]

Serdecznie zapraszamy na zebranie rodziców 19 listopada 2018 roku.

Zakup flagi [31.10.2018]

Okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości chcemy udekorować naszą okolicę w piękne, ojczyste barwy. Zapraszamy do zakupu flagi i wywieszenia jej z okazji Święta Niepodległości. Flagę Polski będzie można zakupić w Przedszkolu za kwotę 8 zł(cena bez marży). Zapraszamy do udziału w przedsięwzięciu!

Dni bez mundurka [29.10.2018]

W ramach projektu edukacyjnego realizowanego w naszej szkole - 11 listopad - Narodowe Święto Niepodległości będą organizowane 3 dni bez mundurka. Harmonogram: 5 listopad – barwy biało-czerwone, 7 listopad – barwy wojskowe. Natomiast 9 listopada wszyscy uczniowie przychodzą do szkoły ubrani w strój galowy obowiązkowo.

Zaproszenie - Zabawa andrzejkowa [17.10.2018]

Dyrekcja oraz Rada Rodziców serdecznie zaprasza na zabawę andrzejkową, która odbędzie się 17 listopada w Sali OSP Iłownica. Wstęp to 30 zł od osoby. W cenie biletu darmowa kawa oraz ciastko. Imprezę poprowadzi Dj Malik. Na miejscu będzie możliwość zakupienia ciepłych dań. Będzie także dostępny bufet. Podczas zabawy andrzejkowej będzie zorganizowana loteria fantowa. Bilety do nabycia od 19.10.2018 r. w sekretariacie szkoły lub w sklepie obok strażnicy w Iłownicy. Serdecznie zapraszamy.
1 | 2 | 3 | 4 | następna >>