"Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci" [6.05.2019]

W tym roku nasza szkoła po raz drugi przystąpiła do Akcji "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci". Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania odpadami. Zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny prosimy o dostarczanie do szkoły tylko przez dwa dni tj. 13 i 14 maja 2019 roku do godziny 11.00 (poniedziałek i wtorek, związane jest to z kradzieżą elektrośmieci podczas pierwszej zbiórki). Odbiór zużytego sprzętu - wtorek 14 maja ok. godziny 12.00.

Wielka zbiórka książek [5.04.2019 r.]

Szkolne Koło Wolontariatu zaprasza do udziału w Wielkiej Zbiórce Książek 2019. Do dnia 24 maja zbieramy książki, które będą przekazane szpitalom, hospicjom i domom dziecka (jeśli będzie taka możliwość, to wybierzemy konkretną placówkę). Książki powinny być w bardzo dobrym stanie, wydane po 2000 roku, z przeznaczeniem dla dzieci, młodzieży lub dorosłych. Oddajemy je do pokoju nauczycielskiego, a udział w akcji dzieci zgłaszają wychowawcy lub koordynatorom wolontariatu (R.Pietroszek, E.Tokarz).

Międzyszkolny konkurs origami [27.03.2019 r.]

Zapraszamy uczniów klas I-VIII do udziały w międzyszkolnym konkursie origami, który organizuje szkoła podstawowa w Świętoszówce. szczegóły >>

Zebranie z rodzicami [27.03.2019 r.]

4 kwietnia zapraszamy rodziców na zebranie. szczegóły >>

Kiermasz [27.03.2019]

Od poniedziałku tj. 1 kwietnia zapraszamy uczniów razem z rodzicami na kiermasz.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | następna >>