Zakrętki [18.03.2019]

Dziękujemy za aktywne włączenie się w zbiórkę zakrętek. Do dzisiaj udało się nam uzbierać 280 kg i dalej zbieramy.

Kolorowy dzień [18.03.2019]

W czwartek 21 marca obchodzimy pierwszy dzień wiosny oraz Światowy Dzień Zespołu Downa. Zachęcamy do założenia w tym dniu ubrań w kolorze zielonym (kolor wiosny) oraz dwóch kolorowych skarpetek nie do pary na znak, że integrujemy się z osobami z zespołem Downa.

Zostań misjonarzem - pomóż dzieciom na Wschodzie [13.03.2019]

Zapraszamy wszystkich, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka, a szczególnie dziecka do udziału w akcji "Zostań misjonarzem - pomóż dzieciom na Wschodzie". W ramach akcji będziemy zbierać przybory szkolne, zabawki ( nowe ) oraz słodycze z długą datą ważności dla dzieci i młodzieży z Ukrainy, Litwy i Białorusi ( rzeczy zostawiamy u wychowawcy lub u pani Marioli Białek ). Zbiórka potrwa do 12 kwietnia 2019. Z góry dziękujemy za okazane serce.

Dzień bez mundurka [4.03.2019 r.]

W piątek 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. W związku z tym świętem uczniowie przychodzą do szkoły ubrani na kolorowo z motywem kwiatów.

Szkolny konkurs "Mam Talent" [4.03.2019 r.]

21 marca 2019 r. odbędzie się kolejna edycja Szkolnego konkursu "Mam Talent". Wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w konkursie proszone są o wypełnienie karty zgłoszenia do konkursu oraz oddania jej do 15 marca u pani Marioli Białek lub wychowawcy ( karty do odbioru u pani Marioli Białek lub wychowawcy klasy ). Regulamin konkursu dostępny jest na gazetce szkolnej na parterze oraz na stronie internetowej szkoły.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | następna >>