Akcja "Pola Nadziei" [4.12.2017]

Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne w Bielsku-Białej 16 października 2017 r. zainaugurowało już 14. edycję akcji Pola Nadziei. Program skierowany jest do uczniów wszystkich typów szkół i placówek oświatowych. Jego celem jest przede wszystkim uwrażliwienie młodego pokolenia na potrzeby chorych i cierpiących ludzi. szczegóły >>

Dzień Pluszowego Misia

W piątek 24 listopada szkolnym bohaterem był miś! I ten mały i ten duży…, różowy, brązowy, zielony…gruby i chudy. W tym dniu Samorząd Uczniowski zorganizował misiową wystawę oraz konkurs na największego i najmniejszego misia, w którym wzięli udział wszyscy młodsi i starsi uczniowie. Każdy przyniósł swoje ulubione pluszaki. Największy miś należał do Rebeki Sadlik z klasy pierwszej, zaś najmniejszy do Julianny Sikory z klasy IV. Dzieci z klas I-III wysłuchały bajek czytanych przez starsze koleżanki. W ten szary, listopadowy dzień w naszej szkole było przytulnie i misiowo.

Statuty - nowe dokumenty [30.11.2017]

W zakładce bip pojawiły się nowe dokumenty - statut szkoły podstawowej, statut przedszkola oraz statut Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.

Kiermasz świąteczny [27.11.2017]

Serdecznie zapraszamy na kiermasz świąteczny, który rozpocznie się podczas zebrania z rodzicami we wtorek, tj. 28 listopada i potrwa około 2 tygodnie.

Dyskoteka klasy IV-VII [24.11.2017]

Zapraszamy uczniów klas 4-7 na dyskotekę andrzejkową, która odbędzie się w czwartek 30 listopada od godziny 13.00 do 15.00. Podczas dyskoteki będzie można kupić picie oraz coś słodkiego.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | następna >>