Nastaw się pozytywnie – ogólnopolski konkurs dla młodzieży na krótki film [5.12.2018]

Cele konkursu
  1. Głównym celem konkursu jest:
  2. Wyłonienie najbardziej oryginalnego, nowatorskiego filmu traktującego o tematyce agresji, przemocy, przestępczości i uzależnieniach.
  3. Zachęcenie uczestników konkursu do aktywności twórczej.
  4. Zachęcenie młodzieży do wykorzystania nowych urządzeń multimedialnych.
  5. Aktywizacja młodzieży.
  6. Działanie profilaktyczne.

Głosowanie
  1. Pierwszy etap głosowania odbywać się będzie poprzez 3 platformy:
    - Facebook,
    - aplikację mobile "Nastaw się Pozytywnie”
  2. Wartość głosu zależna jest od platformy, na której został oddany. Głos na Facebooku (w formie "lajka”) liczony jest jako 1 punkt, głos oddany poprzez aplikację liczony jest jako 10 punktów.
  3. Kupowanie głosów skutkuje dyskwalifikacją z konkursu "Nastaw Się Pozytywnie".

Film - głosowanie

<< wróć