Znajdujesz się tutaj: Szkoła Galeria Projekt: "Dom"

Projekt: "Dom"

Galerię utworzono: 21-03-2017r.  Ilość zdjęć: [10]

W lutym uczniowie klas drugich, jako zadanie domowe z języka angielskiego, przygotowywali projekt: Dom. Tworzyli obrazki, plany lub makiety swoich domów/pokoi – prawdziwych lub wymyślonych, a następnie opisywali je po angielsku utrwalając w ten sposób poznane słownictwo. Dzieci wykazały się wielką wyobraźnią, pomysłowością i precyzją wykonania swoich projektów, z dużym entuzjazmem tworząc piękne dzieła. Powstała wystawa, którą przez miesiąc mogliśmy podziwiać na korytarzu pierwszego piętra naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim uczniom klas drugich i ich rodzicom.
<< wróć